• Відкриті торги
  • КЕП

Електрохірургічний коагулятор (НК 024:2019 – 33602 – Ендоскопічний генератор електрохірургічної діатермічної системи)

207 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 19d94b05a3f140f29ca6939c4750ad00
Ідентифікатор договору: UA-2020-05-26-002892-b-c1
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Центральна міська лікарня" м.Торецька
Постачальник: ФОП Озерова Віка Володимирівна
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Номер договору: 304
Дата підписання: 01.07.2020 11:00
Період дії договору: 01.07.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору: 207 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 207 000.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрохірургічний коагулятор (НК 024:2019 – 33602 – Ендоскопічний генератор електрохірургічної діатермічної системи)
Код ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
Кількість 1 одиниця
Період постачання 25.06.2020 - 10.12.2020
Місце постачання 85200, Україна, Донецька область, місто Торецьк, вул. Центральна, 55 На карті