-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Відеогістероскоп
Тендер Prozorro UA-2024-11-01-011479-a
Завершена
882 109.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 410.55 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 410.55 UAH
Номер:
7ac460b7db7540718db6ac6149763561
Внутрішній номер закупівлі:
23106309
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-01-011479-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центральна міська лікарня" м.Торецька
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990418
-
Адреса:
85200, Україна, Донецька область, м. Торецьк, вул. Центральна, буд. 55
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інна Бабарика +380669422726 cgb_dzer@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
882 109.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.11.2024 16:10 - 08.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
01.11.2024 16:10 - 11.11.2024 12:00
Період кваліфікації:
11.11.2024 12:00 - 12.11.2024 14:03
Період завантаження договору:
18.11.2024 00:00 - 28.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴882 109.00 Відеогістероскоп