• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Відеогістероскоп

Оголошено тендер

882 109.00 UAH
Номер: c47f816dc2854b3896acabb49dfc2940
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-11-01-013911-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Центральна міська лікарня" м.Торецька
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Центральна міська лікарня" м.Торецька
Очікувана вартість: 882 109.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Відеогістероскоп
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
НК 024:2023: 37152 Гнучкий волоконно-оптичний гістероскоп
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 01.11.2024 16:04

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Відеогістероскоп
Код ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
Кількість 1 комплект
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума882 109.00 UAH