-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Медичне обладнання для операційних блоків (пилка електрична медична; дриль електрична) (НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»: 44491 Багатофункціональна дриль/пила хірургічна, з живленням від електромережі)
Тендер Prozorro UA-2020-11-12-010461-c
Торги не відбулися
95 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 478.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 478.50 UAH
Номер:
72eba9a057ec403ea1f4fddd633d2650
Внутрішній номер закупівлі:
7177040
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-12-010461-c
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центральна міська лікарня" м.Торецька
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990418
-
Адреса:
85200, Україна, Донецька область, м. Торецьк, вул. Центральна, буд. 55
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інна Бабарика +380624740526,+380624740402 cgb_dzer@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
95 700.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
478.50 UAH
Період уточнення:
12.11.2020 15:59 - 18.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
12.11.2020 15:59 - 28.11.2020 18:00
Аукціон:
30.11.2020 13:12 - 30.11.2020 13:39
Період кваліфікації:
30.11.2020 13:39 - 08.12.2020 11:52
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пилка електрична медична (НК 024:2019: 44491)
Кількість
1 штуки
Період постачання
14.12.2020 - 17.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Дриль електрична медична (НК 024:2019: 44491)
Кількість
1 штуки
Період постачання
14.12.2020 - 17.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ЮЩЕНКО ОЛЕКСІЙ ПЕТРОВИЧ"
Оскарження: 04.12.2020 16:14 - 15.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2790413011
-
Контактна особа:
Олексій Ющенко +380674151362 implantservisbux@gmail.com
-
Адреса:
65039, Україна, Одеська область, місто Одеса, пр.Гагаріна, будинок 12, корпус а, офіс 1207
Оскарження: 04.12.2020 16:14 - 15.12.2020 00:00
Початкова пропозиція
68 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
60 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.12.2020 16:14
Документи
21
Скарги
0
ФОП Молчанов Анатолій Сергійович
Оскарження: 08.12.2020 09:07 - 19.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3117516056
-
Контактна особа:
Молчанов Анатолій Сергійович +380508711717 fopmas@ukr.net
-
Адреса:
18034, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Луначарського, буд. 3, кв. 29
Оскарження: 08.12.2020 09:07 - 19.12.2020 00:00
Початкова пропозиція
95 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
61 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
08.12.2020 09:07
Документи
6
Скарги
0
ФОП Жеріхов Віталій Сергійович
Оскарження: 08.12.2020 11:52 - 19.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3286418097
-
Контактна особа:
Жеріхов Віталій Сергійович +380631114022 gerihov377@gmail.com
-
Адреса:
04210, Україна, Київська область, Київ, вул. Малиновського, буд. 27/23, кв. 213
Оскарження: 08.12.2020 11:52 - 19.12.2020 00:00
Початкова пропозиція
95 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
95 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
08.12.2020 11:52
Документи
9
Скарги
0