-
Відкриті торги
-
КЕП
медичного обладнання для операційних блоків (пилка електрична медична; дриль електрична) (НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»: 44491 Багатофункціональна дриль/пила хірургічна, з живленням від електромережі)
Оголошено тендер
95 700.00
UAH
Номер:
583622ea0a524b6da1be3f81271d2dc2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-12-010040-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центральна міська лікарня" м.Торецька
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990418
-
Адреса:
85200, Україна, Донецька область, м. Торецьк, вул. Центральна, буд. 55
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центральна міська лікарня" м.Торецька
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990418
-
Адреса:
85200, Україна, Донецька область, м. Торецьк, вул. Центральна, буд. 55
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
95 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
медичного обладнання для операційних блоків (пилка електрична медична; дриль електрична)
(НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»: 44491 Багатофункціональна дриль/пила хірургічна, з живленням від електромережі)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
12.11.2020 15:53
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Пилка електрична медична (НК 024:2019: 44491)
Кількість
1 штуки
Період постачання
(не задано)
Дриль електрична медична (НК 024:2019: 44491)
Кількість
1 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума95 700.00 UAH