-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95, Дизельне паливо- ID: UA-2026-08-31-003202-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236492
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОЛОМАЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41832177ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95- ID: UA-2026-04-13-007313-a
- Дата створення : 13.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28902178
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОЛОМАЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41832177ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо- ID: UA-2026-04-13-007291-a
- Дата створення : 13.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28902157
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОЛОМАЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41832177ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо, Бензин А-95- ID: UA-2026-04-02-013248-a
- Дата створення : 02.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28810629
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОЛОМАЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41832177ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо, Бензин А-95- ID: UA-2025-12-03-020173-a
- Дата створення : 03.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27386675
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОЛОМАЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41832177ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), картка; Бензин А-95 (Євро 5), картка- ID: UA-2025-01-15-011281-a
- Дата створення : 15.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24033688
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОЛОМАЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41832177ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), картка; Бензин А-95 (Євро 5), картка- ID: UA-2024-08-02-007320-a
- Дата створення : 02.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22218539
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОЛОМАЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41832177ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А95, Дизельне паливо- ID: UA-2024-01-08-004410-a
- Дата створення : 08.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20328908
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОЛОМАЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41832177ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А95 (код за ДК 021:2015 - 09132000-3), дизельне паливо (код за ДК 021:2015 - 091342...×-
Бензин А95 (код за ДК 021:2015 - 09132000-3), дизельне паливо (код за ДК 021:2015 - 09134200-9)
- ID: UA-2023-03-17-002774-a
- Дата створення : 17.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17265257
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОЛОМАЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41832177ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95, дизпаливо Energy- ID: UA-2023-01-18-003014-a
- Дата створення : 18.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16629422
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОЛОМАЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41832177ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-92, дизельне паливо- ID: UA-2022-12-01-007537-a
- Дата створення : 01.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16057861
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОЛОМАЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41832177ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
- 1
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
бензин (код ДК 021:2015 09132000-3), дизельне паливо (код ДК 021:2015 09134200-9)- ID: UA-2022-07-05-004432-a
- Дата створення : 05.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14846924
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОЛОМАЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41832177ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
Відкриті торги
-
КЕП
бензин (код ДК 021:2015 09132000-3), дизельне паливо (код ДК 021:2015 09134200-9)- ID: UA-2022-06-08-003130-a
- Дата створення : 08.06.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14714869
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОЛОМАЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41832177ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
бензин (код ДК 021:2015 09132000-3), дизельне паливо (код ДК 021:2015 09134200-9)- ID: UA-2022-05-23-002283-a
- Дата створення : 23.05.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14642013
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОЛОМАЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41832177ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
бензин (код ДК 021:2015 09132000-3), дизельне паливо (код ДК 021:2015 09134200-9)- ID: UA-2022-02-04-001405-a
- Дата створення : 04.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13964382
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОЛОМАЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41832177ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -