• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Бензин А95, Дизельне паливо

Завершена

343 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 715.00 UAH
Номер: f9f0482c87f346849a871e4855853690
Внутрішній номер закупівлі: 20328908
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-01-08-004410-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОЛОМАЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Бобонець Євген Анатолійович 380576656609 bobonee2007@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 343 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 08.01.2024 14:58 - 13.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 08.01.2024 14:58 - 16.01.2024 00:00
Період кваліфікації: 16.01.2024 00:01 - 18.01.2024 17:02
Період завантаження договору: 24.01.2024 00:00 - 03.02.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴343 000.00 Бензин А95, Дизельне паливо