-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А95, Дизельне паливо
Оголошено тендер
343 000.00
UAH
Номер:
a5261931866241c2a7a136930a874264
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-01-08-001976-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОЛОМАЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41832177
-
Адреса:
63101, Україна, Харківська область, смт Коломак, Вул. СВОБОДИ, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОЛОМАЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41832177
-
Адреса:
63101, Україна, Харківська область, смт Коломак, Вул. СВОБОДИ, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
343 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензин А95, Дизельне паливо
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
08.01.2024 14:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума343 000.00 UAH