• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

бензин (код ДК 021:2015 09132000-3), дизельне паливо (код ДК 021:2015 09134200-9)

Торги не відбулися

252 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 260.00 UAH
Номер: a15439b3a0cb45619e82eac328cc7fec
Внутрішній номер закупівлі: 14714869
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-06-08-003130-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОЛОМАЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Бобонець Євген Анатолійович 380576656609 bobonee2007@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 252 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 260.00 UAH
Період уточнення: 08.06.2022 12:21 - 14.06.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 08.06.2022 12:21 - 24.06.2022 00:00
Аукціон: з 24.06.2022 15:55
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин
Код ДК 021:2015: 09132000-3 Бензин
Кількість 1500 літр
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 63101, Україна, Харківська область, смт Коломак, вул. Свободи, 8 На карті
Дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливо
Кількість 3000 літр
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 63101, Україна, Харківська область, смт Коломак, вул. Свободи, 8 На карті