-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
бензин (код ДК 021:2015 09132000-3), дизельне паливо (код ДК 021:2015 09134200-9)
Тендер Prozorro UA-2022-02-04-001405-a
бензин (код ДК 021:2015 09132000-3), дизельне паливо (код ДК 021:2015 09134200-9)
Завершена
450 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
7a961e18b4ca48fd9378ec51df3ac384
Внутрішній номер закупівлі:
13964382
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-04-001405-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОЛОМАЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41832177
-
Адреса:
63100, Україна, Харківська область, смт Коломак, Коломацький район, ВУЛИЦЯ СВОБОДИ, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бобонець Євген Анатолійович 380576656609 bobonee2007@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
Оголошення про проведення процедури відкритих торгів було заплановано, та оприлюднено на веб-порталі уповноваженого органу за посиланням: План закупівлі: UA-P-2021-12-31-000817-a Оголошення закупівлі: UA-2021-12-31-002147-c На участь у процедурі отримано пропозицію від Учасника ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ". Відповідно до п.1 ч.2 ст. 32 Закону «Про публічні закупівлі» тендер автоматично відміняється електронною системою закупівель у разі подання для участі у відкритих торгах - менше двох тендерних пропозицій. У Замовника залишилась необхідність придбати бензин (код ДК 021:2015 09132000-3), дизельне паливо (код ДК 021:2015 09134200-9) Оголошення про проведення процедури відкритих торгів було заплановано, та оприлюднено на веб-порталі уповноваженого органу за посиланням: План закупівлі: UA-P-2022-01-17-002554-b Оголошення закупівлі: UA-2022-01-17-004129-c На участь у процедурі отримано пропозицію від Учасника ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ". Відповідно до п.1 ч.2 ст. 32 Закону «Про публічні закупівлі» тендер автоматично відміняється електронною системою закупівель у разі подання для участі у відкритих торгах - менше двох тендерних пропозицій. Відповідно до п.1 ч.2 ст.40 Закону переговорна процедура закупівлі застосовується як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі. Відповідно до п.1 ч.2 ст. 40 Закону, переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі: - якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Замовником двічі було відмінено відкриті торги по закупівлі бензин (код ДК 021:2015 09132000-3), дизельне паливо (код ДК 021:2015 09134200-9) Запрошення на участь у переговорній процедурі закупівлі було направлено Учаснику, та в ньому йому було запропоновано надати свою пропозицію відповідно до умов тендерної документації, яка оприлюднена за оголошенням № UA-2022-01-17-004129-c та надати під час проведення переговорів підтвердження про відсутність підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі відповідно до частини першої статті 17 Закону України Про публічні закупівлі. Під час проведення переговорів Учасник надав уповноваженій особі свою пропозицію відповідно до умов тендерної документації та підтвердження про відсутність підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі відповідно до частини першої статті 17 Закону України "Про публічні закупівлі." На підставі вищезазначеного після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з учасником процедури закупівлі, прийнято рішення щодо укладення договору про закупівлю.
Очікувана вартість:
450 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться шляхом оплати поставлених партій Товару на підставі рахунку-фактури та видаткової накладної протягом 10 банківських днів з моменту фактичного отримання партій Товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин
Кількість
5000 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Дизельне паливо
Кількість
10000 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ " ЛІВАЙН ТОРГ"
Оскарження: 04.02.2022 12:48 - 15.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
Тарєєв Віктор Анатолійович +0501699767 tarey1969@gmail.com
-
Адреса:
49600, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул.Мандриківська,47 офіс 503
Оскарження: 04.02.2022 12:48 - 15.02.2022 00:00
Ціна пропозиції
450 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.02.2022 12:48
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
4eeb95e5026e4b8bb6aa5fa25dd6b8b3
Ідентифікатор договору:
UA-2022-02-04-001405-a-b1
Постачальник:
ТОВ " ЛІВАЙН ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
Тарєєв Віктор Анатолійович +0501699767 tarey1969@gmail.com
-
Адреса:
49600, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул.Мандриківська,47 офіс 503
Номер договору:
Б-4500
Сума договору:
146 289.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
121 907.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.02.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
15.02.2022 00:01
Статус:
Виконаний