-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Бензин А95 (код за ДК 021:2015 - 09132000-3), дизельне паливо (код за ДК 021:2015 - 09134200-9)
Тендер Prozorro UA-2023-03-17-002774-a
Завершена
350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
Номер:
7866f91e4f9b478c9e6d001388a88aa8
Внутрішній номер закупівлі:
17265257
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-17-002774-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОЛОМАЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41832177
-
Адреса:
63101, Україна, Харківська область, смт Коломак, Вул. СВОБОДИ, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бобонець Євген Анатолійович 380576656609 bobonee2007@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.03.2023 10:47 - 22.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
17.03.2023 10:47 - 25.03.2023 00:00
Період кваліфікації:
25.03.2023 00:00 - 30.03.2023 16:02
Період завантаження договору:
05.04.2023 00:00 - 15.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴350 000.00 Бензин А95 (код за ДК 021:2015 - 09132000-3), дизельне паливо (код за ДК 021:2015 - 09134200-9)