-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
бензин (код ДК 021:2015 09132000-3), дизельне паливо (код ДК 021:2015 09134200-9)
Тендер Prozorro UA-2022-05-23-002283-a
Торги не відбулися
252 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 260.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 260.00 UAH
Номер:
f7d2929f66ca4f13b91f95c2ec272432
Внутрішній номер закупівлі:
14642013
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-05-23-002283-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОЛОМАЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41832177
-
Адреса:
63101, Україна, Харківська область, смт Коломак, Вул. СВОБОДИ, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бобонець Євген Анатолійович 380576656609 bobonee2007@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
252 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 260.00 UAH
Період уточнення:
23.05.2022 12:27 - 29.05.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
23.05.2022 12:27 - 08.06.2022 00:00
Аукціон:
з 08.06.2022 11:51
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться шляхом оплати поставлених партій Товару на підставі рахунку-фактури та видаткової накладної протягом 10 банківських днів з моменту фактичного отримання партій Товару.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин
Кількість
1500 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Дизельне паливо
Кількість
3000 літр
Період постачання
до 31.12.2022