• Відкриті торги
  • КЕП

бензин (код ДК 021:2015 09132000-3), дизельне паливо (код ДК 021:2015 09134200-9)

Оголошено тендер

252 000.00 UAH
Номер: 93925b08416f47639c41ac6af9df62e8
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-05-23-000361-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОЛОМАЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОЛОМАЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 252 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: бензин (код ДК 021:2015 09132000-3), дизельне паливо (код ДК 021:2015 09134200-9)
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 23.05.2022 11:39

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума252 000.00 UAH