• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону
  • 1

бензин (код ДК 021:2015 09132000-3), дизельне паливо (код ДК 021:2015 09134200-9)

Завершена

252 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 176516c37f4146f7bc48d1796420912d
Внутрішній номер закупівлі: 14846924
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-07-05-004432-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОЛОМАЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Бобонець Євген Анатолійович 380576656609 bobonee2007@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Закупівля може здійснюватися шляхом застосування однієї з таких конкурентних процедур: відкриті торги; торги з обмеженою участю, конкурентний діалог. Замовник здійснює конкурентні процедури закупівлі, передбачені частиною першою статті 13 Закону, шляхом використання електронної системи закупівель. Відкриті торги є основною процедурою закупівлі, та під час проведення процедури відкритих торгів тендерні пропозиції мають право подавати всі зацікавлені особи. Відповідно до ч.1 ст. 40 Закону переговорна процедура закупівлі використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі. Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі: якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Оголошення про проведення процедури відкритих торгів було заплановано, та оприлюднено на веб-порталі уповноваженого органу за посиланням: План закупівлі: UA-P-2022-05-23-000361-a Оголошення закупівлі: UA-2022-05-23-002283-a На участь у процедурі отримано жодної пропозиції. Відповідно до п.1 ч.2 ст. 32 Закону «Про публічні закупівлі» тендер автоматично відміняється електронною системою закупівель у разі подання для участі у відкритих торгах - менше двох тендерних пропозицій. У Замовника залишилась необхідність придбати код ДК 021:2015 09130000-9: Нафта і дистиляти, бензин (код ДК 021:2015 09132000-3), дизельне паливо (код ДК 021:2015 09134200-9) Оголошення про проведення процедури відкритих торгів було заплановано, та оприлюднено на веб-порталі уповноваженого органу за посиланням: План закупівлі: UA-P-2022-06-08-001754-b Оголошення закупівлі: UA-2022-06-08-003130-a На участь у процедурі отримано жодної пропозиції. Відповідно до п.1 ч.2 ст. 32 Закону «Про публічні закупівлі» тендер автоматично відміняється електронною системою закупівель у разі подання для участі у відкритих торгах - менше двох тендерних пропозицій. Замовником двічі було відмінено відкриті торги по закупівлі код ДК 021:2015 09130000-9: Нафта і дистиляти, бензин (код ДК 021:2015 09132000-3), дизельне паливо (код ДК 021:2015 09134200-9). На підставі вищезазначеного, необхідно прийнято рішення про застосування переговорної процедури закупівлі та укласти договір про закупівлю з Учасником після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору. Учасник надав свою пропозицію відповідно до умов тендерної документації та підтвердження про відсутність підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі відповідно до частини першої статті 17 Закону України "Про публічні закупівлі." Обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі, експертні, нормативні, технічні та інші документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі – є звіт про результати проведення процедури за оглошеннями UA-2022-05-23-002283-a, UA-2022-06-08-003130-a.
Очікувана вартість: 252 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин
Код ДК 021:2015: 09132000-3 Бензин
Кількість 1500 літр
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 63101, Україна, Харківська область, смт Коломак, Вул. СВОБОДИ, 8 На карті
Дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливо
Кількість 3000 літр
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 63101, Україна, Харківська область, смт Коломак, Вул. СВОБОДИ, 8 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ " ЛІВАЙН ТОРГ"

Оскарження: 05.07.2022 13:59 - 16.07.2022 00:00
Ціна пропозиції 252 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.07.2022 13:59
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: 38ccbc4697194f37bd7a875a84bd4ae5
Ідентифікатор договору: UA-2022-07-05-004432-a-b1
Постачальник: ТОВ " ЛІВАЙН ТОРГ"
Номер договору: Б-252
Сума договору: 252 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 235 514.02 UAH без ПДВ
Період дії договору: 18.07.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 18.07.2022 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір Б-252 від 18.07.2022р..pdf
pdf
ДУ №1 (1).pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ №-2.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s