-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2019-12-16-001794-a
- Дата створення : 16.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4186378
Заборольська сільська рада ЄДРПОУ: 04332242ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ- ID: UA-2019-01-15-001469-b
- Дата створення : 29.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2921984
Заборольська сільська рада ЄДРПОУ: 04332242ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2018-12-28-000234-c
- Дата створення : 28.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2844760
Заборольська сільська рада ЄДРПОУ: 04332242ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2018-12-10-001159-a
- Дата створення : 10.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2804478
Заборольська сільська рада ЄДРПОУ: 04332242ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ- ID: UA-2018-12-12-002598-a
- Дата створення : 26.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2801896
Заборольська сільська рада ЄДРПОУ: 04332242ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021-2015 (CPV) 09120000-6 - Газове паливо (Природний газ)- ID: UA-2018-09-14-003060-c
- Дата створення : 14.09.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2795148
Заборольська сільська рада ЄДРПОУ: 04332242ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ- ID: UA-2018-12-12-002302-a
- Дата створення : 12.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2718404
Заборольська сільська рада ЄДРПОУ: 04332242ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Газове паливо (Природний газ)- ID: UA-2018-10-23-002932-b
- Дата створення : 23.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2496977
Заборольська сільська рада ЄДРПОУ: 04332242ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Газове паливо (природний газ)- ID: UA-2018-04-06-000082-b
- Дата створення : 06.04.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2056093
Заборольська сільська рада ЄДРПОУ: 04332242ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання природного газу для потреб непобутових споживачів- ID: UA-2018-05-17-001385-b
- Дата створення : 29.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2024406
Заборольська сільська рада ЄДРПОУ: 04332242ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021-2015 (CPV) 09120000-6 - Газове паливо (Природний газ)- ID: UA-2018-01-24-000800-b
- Дата створення : 24.01.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1812188
Заборольська сільська рада ЄДРПОУ: 04332242ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природній газ- ID: UA-2018-03-12-000502-b
- Дата створення : 12.03.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1772487
Заборольська сільська рада ЄДРПОУ: 04332242ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Газове паливо- ID: UA-2018-01-30-004506-c
- Дата створення : 01.02.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1639475
Заборольська сільська рада ЄДРПОУ: 04332242ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Прородний газ- ID: UA-2017-01-25-000093-a
- Дата створення : 01.02.17
- Внутрішній номер закупівлі: 533706
Заборольська сільська рада ЄДРПОУ: 04332242ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Газ природний скраплений або в газоподібному стані (Код ДК 016-2010-06.20.1), Природний га...×-
Газ природний скраплений або в газоподібному стані (Код ДК 016-2010-06.20.1), Природний газ (код ДК 021:2015: 09123000-7 ) в т.ч. транспортування магістральними трубопроводами (ДК 021:2015 – 60300000-1)
- ID: UA-2016-12-06-001321-b
- Дата створення : 06.12.16
- Внутрішній номер закупівлі: 433195
Заборольська сільська рада ЄДРПОУ: 04332242ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газТорги не відбулисяТорги не відбулися -