-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Газ природний скраплений або в газоподібному стані (Код ДК 016-2010-06.20.1), Природний газ (код ДК 021:2015: 09123000-7 ) в т.ч. транспортування магістральними трубопроводами (ДК 021:2015 – 60300000-1)
Тендер Prozorro UA-2016-12-06-001321-b
Газ природний скраплений або в газоподібному стані (Код ДК 016-2010-06.20.1), Природний газ (код ДК 021:2015: 09123000-7 ) в т.ч. транспортування магістральними трубопроводами (ДК 021:2015 – 60300000-1)
Торги не відбулися
253 902.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 539.02 UAH
мін. крок: 1% або 2 539.02 UAH
Номер:
f1b4e0efa51e48698a1e71c662525e70
Внутрішній номер закупівлі:
433195
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-12-06-001321-b
Замовник:
Заборольська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04332242
-
Адреса:
45623, Україна, Волинська область, село Забороль Луцького району, вул. Володимирська 34 а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нечипорук Вікторія Валеріївна +380954894309 zaborolsr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
253 902.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 539.02 UAH
Період уточнення:
06.12.2016 16:21 - 12.12.2016 16:26
Період прийому пропозицій:
06.12.2016 16:21 - 22.12.2016 16:26
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газ природний скраплений або в газоподібному стані (Код ДК 016-2010-06.20.1), Природний газ (код ДК 021:2015: 09123000-7 ) в т.ч. транспортування магістральними трубопроводами (ДК 021:2015 – 60300000-1)
×
-
ДК 016:2010:
06.20.1 Газ природний, скраплений або в газоподібному стані
Кількість
30000 метри кубічні
Період постачання
01.01.2017 - 31.12.2017