-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Газ природний скраплений або в газоподібному стані (Код ДК 016-2010-06.20.1), Природний газ (код ДК 021:2015: 09123000-7 ) в т.ч. транспортування магістральними трубопроводами (ДК 021:2015 – 60300000-1)
Тендер Prozorro UA-2016-12-06-001321-b
Газ природний скраплений або в газоподібному стані (Код ДК 016-2010-06.20.1), Природний газ (код ДК 021:2015: 09123000-7 ) в т.ч. транспортування магістральними трубопроводами (ДК 021:2015 – 60300000-1)
Торги не відбулися
253 902.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 539.02 UAH
мін. крок: 1% або 2 539.02 UAH
Нічого не знайдено.