-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Прородний газ
Тендер Prozorro UA-2017-01-25-000093-a
Завершена
252 753.00
UAH з ПДВ
Номер:
0c88896a11f14677acc97fde0ff09e00
Внутрішній номер закупівлі:
533706
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-01-25-000093-a
Замовник:
Заборольська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04332242
-
Адреса:
45623, Україна, Волинська область, село Забороль Луцького району, вул. Володимирська 34 а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нечипорук Вікторія Валеріївна +380954894309 zaborolsr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Двократна відміна тендера
Очікувана вартість:
252 753.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газ природний скраплений або в газоподібному стані
Кількість
29870 метри кубічні
Період постачання
25.01.2017 - 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТоВ "Волиньгаз збут"
Оскарження: 25.01.2017 09:32 - 31.01.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39589216
-
Контактна особа:
Мишлени Сергій Вікторович 0332 701 704
-
Адреса:
45623, Україна, Волинська область, с. Забороль, вул. Володимирська
Оскарження: 25.01.2017 09:32 - 31.01.2017 00:00
Ціна пропозиції
252 753.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.01.2017 09:37
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
8c9f2b5f7ec0414b9d2ddf2e9d858794
Ідентифікатор договору:
UA-2017-01-25-000093-a-a1
Постачальник:
ТоВ "Волиньгаз збут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39589216
-
Контактна особа:
Мишлени Сергій Вікторович 0332 701 704
-
Адреса:
45623, Україна, Волинська область, с. Забороль, вул. Володимирська
Номер договору:
14/17
Сума договору:
252 753.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.02.2017 00:00 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання:
31.01.2017 00:00
Статус:
Підписаний