• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Природний газ

Торги не відбулися

1 600 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 000.00 UAH
Номер: 373524920e2744819c3d20879b140f3f
Внутрішній номер закупівлі: 2844760
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-12-28-000234-c   
Замовник: Заборольська сільська рада
Контактна особа: Дубіцький Андрій Володимирович +380990757967 zaborolsr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 600 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 8 000.00 UAH
Період уточнення: 28.12.2018 11:17 - 02.01.2019 12:15
Період прийому пропозицій: 28.12.2018 11:17 - 12.01.2019 12:15

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 115942 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 45623, Україна, Волинська область, с.Забороль, вул.Володимирська,34а На карті