-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021-2015 (CPV) 09120000-6 - Газове паливо (Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2018-09-14-003060-c
Торги не відбулися
678 089.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 390.45 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 390.45 UAH
Номер:
68d242ca27b647ae8b3b5c4a367baf80
Внутрішній номер закупівлі:
2795148
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-09-14-003060-c
Замовник:
Заборольська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04332242
-
Адреса:
45623, Україна, Волинська область, село Забороль Луцького району, вул. Володимирська 34 а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нечипорук Вікторія Валеріївна +380954894309 zaborolsr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
678 089.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 390.45 UAH
Період уточнення:
14.09.2018 17:42 - 20.09.2018 17:47
Період прийому пропозицій:
14.09.2018 17:42 - 30.09.2018 17:47
Аукціон:
01.10.2018 11:11 - 01.10.2018 11:44
Період кваліфікації:
01.10.2018 11:44 - 12.12.2018 13:22
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021-2015 (CPV) 09120000-6 - Газове паливо (Природний газ)
Кількість
49409 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
45623, Україна, Волинська область, с. Забороль, точка входу в газорозподільну систему, до якої підключені об’єкти замовника
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП"
Оскарження: 23.10.2018 17:30 - 02.11.2018 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39869593
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП" +380675742974 ukrtransservis.grup@gmail.com
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21, офіс 1002
Оскарження: 23.10.2018 17:30 - 02.11.2018 23:00
Початкова пропозиція
530 652.66 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
530 652.66 UAH з ПДВ
Документи
72
Скарги
0
ПП "ОККО КОНТРАКТ"
Оскарження: 13.11.2018 14:56 - 24.11.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36248687
-
Контактна особа:
Тетяна Закала +380672337079 tzakala@gng.com.ua
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, вул. Набережно-Хрещатицька 15-17/18
Оскарження: 13.11.2018 14:56 - 24.11.2018 00:00
Початкова пропозиція
646 269.72 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
633 917.47 UAH з ПДВ
Документи
45
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ"
Оскарження: 08.12.2018 11:44 - 19.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36860996
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ" +380672361466 energogazrezerv@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Черкаська обл., Черкаси, 18000, Україна, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137
Оскарження: 08.12.2018 11:44 - 19.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
637 870.19 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
634 479.74 UAH з ПДВ
Документи
13
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ"
Оскарження: 08.12.2018 11:55 - 23.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39589216
-
Контактна особа:
Мишленик Сергій Вікторович 380678274279, Sergii.Myshlenyk@vlgaszbut.104.ua
-
Адреса:
43000, Україна, Волинська область, Луцьк, Франка, 12
Оскарження: 08.12.2018 11:55 - 23.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
678 061.45 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
637 869.24 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
12.12.2018 13:22
Документи
27
Скарги
0