-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2019-12-16-001794-a
Завершена
360 840.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 804.20 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 804.20 UAH
Номер:
392dce37e1834e79856293fc2cfd6a4e
Внутрішній номер закупівлі:
4186378
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-16-001794-a
Замовник:
Заборольська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04332242
-
Адреса:
45623, Україна, Волинська область, село Забороль Луцького району, вул. Володимирська 34 а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дубіцький Андрій Володимирович +380990757967 zaborolsr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
360 840.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 804.20 UAH
Період уточнення:
16.12.2019 17:12 - 22.12.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
16.12.2019 17:12 - 01.01.2020 00:00
Аукціон:
02.01.2020 13:41 - 02.01.2020 14:02
Період кваліфікації:
02.01.2020 14:02 - 09.01.2020 12:47
Період завантаження договору:
02.01.2020 14:02 - 22.01.2020 14:02
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
32800 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ"
Оскарження: 02.01.2020 14:02 - 20.01.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39589216
-
Контактна особа:
Мишленик Сергій Вікторович 380675566488, Sergii.Myshlenyk@vlgaszbut.104.ua
-
Адреса:
43000, Україна, Волинська область, Луцьк, Франка, 12
Оскарження: 02.01.2020 14:02 - 20.01.2020 00:00
Початкова пропозиція
268 574.93 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
268 574.93 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.01.2020 12:47
Документи
117
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39594527
-
Контактна особа:
Витрикуш Світлана Степанівна 380964689259, 380964689259 Svitlana.Vytrykush@lvgaszbut.104.ua
-
Адреса:
79039, Україна, Львівська область, Львів, Золота, 42
Початкова пропозиція
328 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
328 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
54
Скарги
0
Контракти
Номер:
21d4933d13ea445b9028bda6f6d28770
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-16-001794-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39589216
-
Контактна особа:
Мишленик Сергій Вікторович 380675566488, Sergii.Myshlenyk@vlgaszbut.104.ua
-
Адреса:
43000, Україна, Волинська область, Луцьк, Франка, 12
Номер договору:
41АВ437-151-20
Сума договору:
268 574.93 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.01.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
27.01.2020 00:00
Статус:
Виконаний