-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ
268 574.93
UAH без ПДВ
Номер:
21d4933d13ea445b9028bda6f6d28770
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-16-001794-a-a1
Замовник:
Заборольська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04332242
-
Контактна особа:
Дубіцький Андрій Володимирович +380990757967 zaborolsr@gmail.com
-
Адреса:
45623, Україна, Волинська область, село Забороль Луцького району, вул. Володимирська 34 а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39589216
-
Контактна особа:
Мишленик Сергій Вікторович 380675566488, Sergii.Myshlenyk@vlgaszbut.104.ua
-
Адреса:
43000, Україна, Волинська область, Луцьк, Франка, 12
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
41АВ437-151-20
Дата підписання:
27.01.2020 00:00
Період дії договору:
27.01.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
268 574.93 UAH без ПДВ
Оплачено:
268 574.93 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
32800 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2020
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
779034598c0f4361818d04a0e2ecbc24
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У звязку з технічними помилками сторони дійшли взаємної згоди викласти пункти договору 1.1., 3.6., 4.2.1., 4.2.3., 11.1. у новій редакції
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
06.02.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
f055659c5a4e4f7c93eb7d0de881613d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв’язку з технічними помилками сторони дійшли взаємної згоди викласти пункти договору 1.1.,3.6., 4.2.1., 4.2.3.,11.1. у новій редакції (Оновлена)
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
06.02.2020 00:00
Статус:
Опубліковано