-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2019-01-15-001469-b
Завершена
1 600 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
32213158c7f147cfb1f9c9b27a12b5ac
Внутрішній номер закупівлі:
2921984
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-15-001469-b
Замовник:
Заборольська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04332242
-
Адреса:
45623, Україна, Волинська область, село Забороль Луцького району, вул. Володимирська 34 а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дубіцький Андрій Володимирович +380990757967 zaborolsr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Двократна відміна тендера через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізнялися від вимог, визначених у тендерній документації
Очікувана вартість:
1 600 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
115942 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ"
Оскарження: 15.01.2019 16:39 - 26.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39589216
-
Контактна особа:
Жучко Андрій Миколайович 0332776955
-
Адреса:
Україна, Волинська область
Оскарження: 15.01.2019 16:39 - 26.01.2019 00:00
Ціна пропозиції
1 600 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.01.2019 16:46
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
5df0fea1dd854edbb71c092d366baf8b
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-15-001469-b-b1
Постачальник:
ТОВ "ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39589216
-
Контактна особа:
Жучко Андрій Миколайович 0332776955
-
Адреса:
Україна, Волинська область
Номер договору:
41AB437-197-19
Сума договору:
1 600 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.01.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
29.01.2019 00:00
Статус:
Підписаний