-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Засоби технічного захисту інформації- ID: UA-2026-09-05-000277-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303182
Головне управління справами Міністерства оборони України ЄДРПОУ: 24978319ДК 021:2015: 31730000-2 Електротехнічне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Засоби технічного захисту інформації- ID: UA-2026-08-25-005604-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30183011
Головне управління справами Міністерства оборони України ЄДРПОУ: 24978319ДК 021:2015: 31730000-2 Електротехнічне обладнанняКваліфікаціявід початку періоду пройшов робочий день
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Засоби технічного захисту інформації- ID: UA-2026-08-25-004232-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30181650
Головне управління справами Міністерства оборони України ЄДРПОУ: 24978319ДК 021:2015: 31730000-2 Електротехнічне обладнанняПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 2 дні назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Засоби технічного захисту інформації- ID: UA-2025-07-15-006149-a
- Дата створення : 15.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25882663
Головне управління справами Міністерства оборони України ЄДРПОУ: 24978319ДК 021:2015: 31730000-2 Електротехнічне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
засоби технічного захисту інформації- ID: UA-2024-11-13-016882-a
- Дата створення : 13.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23243750
Головне управління справами Міністерства оборони України ЄДРПОУ: 24978319ДК 021:2015: 31730000-2 Електротехнічне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
засоби технічного захисту інформації- ID: UA-2024-10-30-009116-a
- Дата створення : 30.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23076635
Головне управління справами Міністерства оборони України ЄДРПОУ: 24978319ДК 021:2015: 31730000-2 Електротехнічне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
засоби технічного захисту інформації- ID: UA-2024-10-30-008636-a
- Дата створення : 30.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23076325
Головне управління справами Міністерства оборони України ЄДРПОУ: 24978319ДК 021:2015: 31730000-2 Електротехнічне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Пристрій захисту- ID: UA-2023-06-13-000555-a
- Дата створення : 13.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18077314
Центр забезпечення службової діяльності Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України ЄДРПОУ: 24978319ДК 021:2015: 31730000-2 Електротехнічне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Засіб активного захисту автоматизованих систем- ID: UA-2023-06-13-000310-a
- Дата створення : 13.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18077064
Центр забезпечення службової діяльності Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України ЄДРПОУ: 24978319ДК 021:2015: 31730000-2 Електротехнічне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Прилад високочастотного шуму стаціонарний- ID: UA-2023-06-12-014587-a
- Дата створення : 12.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18075608
Центр забезпечення службової діяльності Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України ЄДРПОУ: 24978319ДК 021:2015: 31730000-2 Електротехнічне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Прилад високочастотного шуму стаціонарний- ID: UA-2023-06-12-014456-a
- Дата створення : 12.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18075492
Центр забезпечення службової діяльності Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України ЄДРПОУ: 24978319ДК 021:2015: 31730000-2 Електротехнічне обладнанняЗавершена -