-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Засоби технічного захисту інформації
Тендер Prozorro UA-2026-08-25-004232-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 2 дні назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 2 дні назад
80 366.66
UAH без ПДВ
Номер:
a99ce3e01f90401d923dac5bf2605f96
Внутрішній номер закупівлі:
30181650
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-25-004232-a
Замовник:
Головне управління справами Міністерства оборони України
×
-
Код ЄДРПОУ:
24978319
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Чумак Володимир Петрович +380444544282 vl.p.chumak@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31730000-2 Електротехнічне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
80 366.66 UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.08.2026 11:39 - 31.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.08.2026 11:39 - 03.09.2026 00:00
Аукціон:
з 03.09.2026 11:33
Період кваліфікації:
03.09.2026 00:00 - 03.09.2026 11:46
Період завантаження договору:
09.09.2026 00:00 - 19.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴80 366.66 Засоби технічного захисту інформації