-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Засоби технічного захисту інформації
Тендер Prozorro UA-2025-07-15-006149-a
Завершена
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
Номер:
cfa5a48bfcb544dd8464b4e42d4bbfbe
Внутрішній номер закупівлі:
25882663
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-15-006149-a
Замовник:
Головне управління справами Міністерства оборони України
×
-
Код ЄДРПОУ:
24978319
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Чумак Володимир Петрович +380444544282 vl.p.chumak@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31730000-2 Електротехнічне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.07.2025 13:58 - 20.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
15.07.2025 13:58 - 23.07.2025 00:00
Аукціон:
з 23.07.2025 14:07
Період кваліфікації:
23.07.2025 00:00 - 23.07.2025 08:54
Період завантаження договору:
29.07.2025 00:00 - 08.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴300 000.00 Засоби технічного захисту інформації