-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Засоби технічного захисту інформації
Оголошено тендер
300 000.00
UAH
Номер:
6e519b97080f420ba0a422d74e5ccc31
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-07-15-007173-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління справами Міністерства оборони України
×
-
Код ЄДРПОУ:
24978319
-
Адреса:
03168, Україна, Київська область, Київ, проспект Повітрофлотський 6
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Головне управління справами Міністерства оборони України
×
-
Код ЄДРПОУ:
24978319
-
Адреса:
03168, Україна, Київська область, Київ, проспект Повітрофлотський 6
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Засоби технічного захисту інформації
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
31730000-2 Електротехнічне обладнання
КЕКВ:
2260 Видатки та заходи спеціального призначення
Дата опублікування:
15.07.2025 13:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2101150 - Розвиток, закупівля, модернізація та ремонт озброєння, військової техніки, засобів та обладнання
Сума300 000.00 UAH