-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
засоби технічного захисту інформації
Тендер Prozorro UA-2024-10-30-008636-a
Завершена
498 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 980.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 980.00 UAH
Номер:
3fe1bca3dd2e47aca4b2e970e4bc2ca8
Внутрішній номер закупівлі:
23076325
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-30-008636-a
Замовник:
Головне управління справами Міністерства оборони України
×
-
Код ЄДРПОУ:
24978319
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Чумак Володимир Петрович +380444544282 vl.p.chumak@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31730000-2 Електротехнічне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
498 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.10.2024 14:39 - 04.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
30.10.2024 14:39 - 07.11.2024 00:00
Період кваліфікації:
07.11.2024 00:00 - 07.11.2024 08:18
Період завантаження договору:
13.11.2024 00:00 - 23.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴498 000.00 засоби технічного захисту інформації