• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

засоби технічного захисту інформації

Оголошено тендер

498 000.00 UAH
Номер: 5b9bd5face0b4957af34386bdc31de9c
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-10-30-009785-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління справами Міністерства оборони України
Замовник: Головне управління справами Міністерства оборони України
Очікувана вартість: 498 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: засоби технічного захисту інформації
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 31730000-2 Електротехнічне обладнання
КЕКВ: 2260 Видатки та заходи спеціального призначення
Дата опублікування: 30.10.2024 14:12

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума498 000.00 UAH