-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
засоби технічного захисту інформації
Тендер Prozorro UA-2024-11-13-016882-a
Завершена
248 695.98
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 243.48 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 243.48 UAH
Номер:
327b1b63833249eab5e176131567e5ee
Внутрішній номер закупівлі:
23243750
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-13-016882-a
Замовник:
Головне управління справами Міністерства оборони України
×
-
Код ЄДРПОУ:
24978319
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Чумак Володимир Петрович +380444544282 vl.p.chumak@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31730000-2 Електротехнічне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
248 695.98 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.11.2024 18:31 - 18.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
13.11.2024 18:31 - 21.11.2024 00:00
Період кваліфікації:
21.11.2024 00:00 - 26.11.2024 05:39
Період завантаження договору:
02.12.2024 00:00 - 12.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴248 695.98 Прилад високочастотного шуму стаціонарний