-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
засоби технічного захисту інформації
Оголошено тендер
248 695.98
UAH
Номер:
c707dbb7e7964673b0f234c75cc9f0a2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-13-021105-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління справами Міністерства оборони України
×
-
Код ЄДРПОУ:
24978319
-
Адреса:
03168, Україна, Київська область, Київ, проспект Повітрофлотський 6
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Головне управління справами Міністерства оборони України
×
-
Код ЄДРПОУ:
24978319
-
Адреса:
03168, Україна, Київська область, Київ, проспект Повітрофлотський 6
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
248 695.98 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
засоби технічного захисту інформації
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
31730000-2 Електротехнічне обладнання
КЕКВ:
2260 Видатки та заходи спеціального призначення
Дата опублікування:
13.11.2024 18:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума248 695.98 UAH