-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
засоби технічного захисту інформації
Тендер Prozorro UA-2024-10-30-009116-a
Торги не відбулися
202 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 020.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 020.00 UAH
Номер:
ec96563da6ab4444b4d0b1418a860cd5
Внутрішній номер закупівлі:
23076635
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-30-009116-a
Замовник:
Головне управління справами Міністерства оборони України
×
-
Код ЄДРПОУ:
24978319
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Чумак Володимир Петрович +380444544282 vl.p.chumak@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31730000-2 Електротехнічне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
202 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.10.2024 14:55 - 04.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
30.10.2024 14:55 - 07.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴202 000.00 Прилад високочастотного шуму стаціонарний