• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

засоби технічного захисту інформації

Оголошено тендер

202 000.00 UAH
Номер: 06662c9975f7404ab070439c38906f2b
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-10-30-009955-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління справами Міністерства оборони України
Замовник: Головне управління справами Міністерства оборони України
Очікувана вартість: 202 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: засоби технічного захисту інформації
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 31730000-2 Електротехнічне обладнання
КЕКВ: 2260 Видатки та заходи спеціального призначення
Дата опублікування: 30.10.2024 14:17

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума202 000.00 UAH