-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Засоби технічного захисту інформації
Тендер Prozorro UA-2026-09-05-000277-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
163 205.83
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
09
год
21
хв
41
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
d1e94ce6710c4463be8a8b58de4cce43
Внутрішній номер закупівлі:
30303182
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-05-000277-a
Замовник:
Головне управління справами Міністерства оборони України
×
-
Код ЄДРПОУ:
24978319
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Чумак Володимир Петрович +380444544282 vl.p.chumak@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31730000-2 Електротехнічне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
163 205.83 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.09.2026 12:04 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.09.2026 12:04 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження:
05.09.2026 12:04 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:14
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴163 205.83 Засоби технічного захисту інформації