• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Засоби технічного захисту інформації

Оголошено тендер

195 847.00 UAH
Номер: b5979932cbae45d498f86ed3fe02c623
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-05-000189-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління справами Міністерства оборони України
Замовник: Головне управління справами Міністерства оборони України
Очікувана вартість: 195 847.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Засоби технічного захисту інформації
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31730000-2 Електротехнічне обладнання
КЕКВ: 2260 Видатки та заходи спеціального призначення
Дата опублікування: 05.09.2026 11:32

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Вібровипромінювач електромагнітний для вікон
Код ДК 021:2015: 31730000-2 Електротехнічне обладнання
Кількість 40 штука
Період постачання до 01.11.2026
вібровипромінювач електромагнітний для системи опалення
Код ДК 021:2015: 31730000-2 Електротехнічне обладнання
Кількість 25 штука
Період постачання до 01.11.2026
вібровипромінювач акустичний
Код ДК 021:2015: 31730000-2 Електротехнічне обладнання
Кількість 16 штука
Період постачання до 01.11.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101150 - Розвиток, закупівля, модернізація та ремонт озброєння, військової техніки, засобів та обладнання
Сума195 847.00 UAH