-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021: 2015 код 09110000-3 «Тверде паливо» (вугілля кам'яне марки ДГ (або еквівалент...- ID: UA-2020-01-17-002466-c
- Дата створення : 17.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4371317
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Менської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02147463ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021: 2015 код 09110000-3 «Тверде паливо» (паливні брикети деревні «Піні-Кей»)- ID: UA-2020-01-17-002052-c
- Дата створення : 17.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4309721
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Менської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02147463ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021: 2015 код 09110000-3 «Тверде паливо» (торфобрикет)- ID: UA-2020-01-17-001753-c
- Дата створення : 17.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4309184
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Менської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02147463ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 "09110000-3 Тверде паливо"; (Брикет вугільний)- ID: UA-2019-11-04-001605-b
- Дата створення : 04.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3965201
Відділ освіти,сім'ї, молоді та спорту Менської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02147463ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021: 2015 код 09110000-3 «Тверде паливо» (паливні брикети деревні «Піні-Кей»)- ID: UA-2019-03-20-000647-c
- Дата створення : 20.03.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3277229
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Менської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02147463ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021: 2015 код 09110000-3 «Тверде паливо» (паливні брикети деревні «Піні-Кей»)- ID: UA-2019-02-21-001397-a
- Дата створення : 21.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3181534
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Менської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02147463ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021: 2015 код 09110000-3 «Тверде паливо» (вугілля кам'яне марки ДГ (або еквівалент...- ID: UA-2019-02-05-001984-c
- Дата створення : 05.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3119406
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Менської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02147463ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021: 2015 код 09110000-3 «Тверде паливо» (торфобрикет)- ID: UA-2019-02-05-001436-c
- Дата створення : 05.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3119259
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Менської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02147463ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021: 2015 код 09110000-3 «Тверде паливо» (паливні брикети деревні «Піні-Кей»)- ID: UA-2019-02-05-001648-c
- Дата створення : 05.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3036577
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Менської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02147463ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 " 09110000-3 Тверде паливо"; (вугілля кам'яне марки ДГР)- ID: UA-2019-02-05-001897-b
- Дата створення : 05.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2962178
Відділ освіти,сім'ї, молоді та спорту Менської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02147463ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 " 09110000-3 Тверде паливо"; (вугілля кам'яне марки ДГР)- ID: UA-2018-11-20-002808-c
- Дата створення : 20.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2602986
Відділ освіти,сім'ї, молоді та спорту Менської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02147463ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 " 09110000-3 Тверде паливо"; (вугілля кам'яне марки ДГР)- ID: UA-2018-11-02-001845-b
- Дата створення : 02.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2534730
Відділ освіти,сім'ї, молоді та спорту Менської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02147463ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 " 09110000-3 Тверде паливо"; (Торфобрикет)- ID: UA-2018-10-02-001344-c
- Дата створення : 02.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2426710
Відділ освіти,сім'ї, молоді та спорту Менської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02147463ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 " 09110000-3 Тверде паливо"; (Паливні брикети деревні "Піні-Кей...- ID: UA-2018-09-27-001690-c
- Дата створення : 27.09.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2414249
Відділ освіти,сім'ї, молоді та спорту Менської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02147463ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021: 2015 код 09110000-3 «Тверде паливо» (паливні брикети деревні «Піні-Кей»)- ID: UA-2018-07-30-000561-c
- Дата створення : 14.08.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2270903
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Менської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02147463ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -