-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021: 2015 код 09110000-3 «Тверде паливо» (торфобрикет)
Тендер Prozorro UA-2020-01-17-001753-c
Завершена
829 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 295.00 UAH
мін. крок: 1% або 8 295.00 UAH
Номер:
cee4c3c8ca8944c2846df451ede8fa3d
Внутрішній номер закупівлі:
4309184
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-17-001753-c
Замовник:
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Менської райдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147463
-
Адреса:
15600, Україна, Чернігівська область, Мена, Героїв АТО,6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Аршинник Ольга Олексіївна 380464421975 osvbuh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
829 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 295.00 UAH
Період уточнення:
17.01.2020 15:34 - 25.01.2020 14:00
Період прийому пропозицій:
17.01.2020 15:34 - 04.02.2020 14:00
Аукціон:
05.02.2020 14:56 - 05.02.2020 15:17
Період кваліфікації:
05.02.2020 15:17 - 11.02.2020 14:53
Період завантаження договору:
05.02.2020 15:17 - 25.02.2020 15:17
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021: 2015 код 09110000-3 «Тверде паливо» (торфобрикет)
Кількість
395 тонни
Період постачання
01.04.2020 - 31.05.2020
Місце постачання
15600, Україна, Чернігівська область, навчальні заклади відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Менського району Чернігівської області, підпорядковані замовнику
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ВУДПРОМ
Оскарження: 05.02.2020 15:17 - 22.02.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37395329
-
Контактна особа:
Прокопенко Микола Миколайович +380675065545 woodprom.np@gmail.com
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, Святошинська площа 1кв.237
Оскарження: 05.02.2020 15:17 - 22.02.2020 00:00
Початкова пропозиція
729 960.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
729 960.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.02.2020 14:53
Документи
47
Скарги
0
ТОВ БІЗНЕСКОМСЕРВІС
×
-
Код ЄДРПОУ:
38274732
-
Контактна особа:
Розум Олександр Олександрович +380675009051 A.Rozum@ukr.net
-
Адреса:
08131, Україна, Київська область, село Софіївська Борщагівка, ВУЛИЦЯ ВЕЛИКА КІЛЬЦЕВА, будинок 4, ГСК"БЕРІЗКА-2"Б.№670
Початкова пропозиція
758 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
758 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
7a62cba4acb04836be8d304c92914efe
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-17-001753-c-b1
Постачальник:
ТОВ ВУДПРОМ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37395329
-
Контактна особа:
Прокопенко Микола Миколайович +380675065545 woodprom.np@gmail.com
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, Святошинська площа 1кв.237
Номер договору:
1
Сума договору:
404 619.60 UAH з ПДВ
Сума договору:
337 183.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.02.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
28.02.2020 09:00
Статус:
Виконаний