• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021: 2015 код 09110000-3 «Тверде паливо» (торфобрикет)

Оголошено тендер

829 500.00 UAH
Номер: 5f1a717200f9447cab4135b8178e723f
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-01-17-009208-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Менської райдержадміністрації
Замовник: Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Менської райдержадміністрації
Очікувана вартість: 829 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021: 2015 код 09110000-3 «Тверде паливо» (торфобрикет)
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 17.01.2020 15:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума829 500.00 UAH