-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021: 2015 код 09110000-3 «Тверде паливо» (торфобрикет)
ДК 021: 2015 код 09110000-3 «Тверде паливо» (торфобрикет)
404 619.60
UAH з ПДВ
Номер:
7a62cba4acb04836be8d304c92914efe
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-17-001753-c-b1
Замовник:
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Менської райдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147463
-
Контактна особа:
Аршинник Ольга Олексіївна 380464421975 osvbuh@ukr.net
-
Адреса:
15600, Україна, Чернігівська область, Мена, Героїв АТО,6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ ВУДПРОМ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37395329
-
Контактна особа:
Прокопенко Микола Миколайович +380675065545 woodprom.np@gmail.com
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, Святошинська площа 1кв.237
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Опис:
ДК 021: 2015 код 09110000-3 «Тверде паливо» (торфобрикет)
Номер договору:
1
Дата підписання:
28.02.2020 09:00
Період дії договору:
28.02.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
404 619.60 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 67 436.60 UAH)
Оплачено:
404 619.60 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 67 436.60 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021: 2015 код 09110000-3 «Тверде паливо» (торфобрикет)
Кількість
208.6 тонни
Період постачання
01.04.2020 - 31.05.2020
Місце постачання
15600, Україна, Чернігівська область, навчальні заклади відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Менського району Чернігівської області, підпорядковані замовнику
На карті
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
f8f6b9d9d29742b9b2f7d587ad2366cf
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Відповідно до п.10.4 Договору на постачання «Тверде паливо» (торфобрикет) №1 від 28.02.2020 року та п.п.2 ч.4 ст.36 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року №922-VIII, в зв’язку із коливанням ціни на Торфобрикет на ринку, Сторони дійшли згоди підвищити на 7,14285 % ціну за одиницю на частину недоставленого товару та внести зміни до Договору на поставку «Тверде паливо» (торфобрикет) №1 від 28.02.2020 р., а саме:
1.1. Викласти п.1.2. в наступній редакції:
1.2. Кількість товару за цим договором складає 372,913 т.
1.2. Викласти п.2.8. в наступній редакції:
2.8. Ціна за одиницю товару з урахуванням ПДВ, всіх податків, зборів та транспортних послуг складає 1980,00 грн.
1.3 Викласти Додаток №1 до Договору в наступній редакції:
Березнянський опорний ЗЗСО І-ІІІ ст. – 120 тонн (смт. Березна вул. Домницька, 18); Покровська ЗОШ І-ІІІ ст. – 85,413 тонн (с. Покровське вул. Сіверська, 46); Сахнівський ЗЗСО І-ІІ ст. – 30 тонн (с. Сахнівка вул. Червона площа, 4); Березнянська ЗОШ І-ІІ ст. – 55 тонн (смт. Березна вул. Петропавлівська, 41); Волосківська ЗОШ І-ІІ ст. – 32,5 тонн (с. Волосківці вул. Першого травня, 36); Городищенська ЗОШ І-ІІ ст. – 50 тонн (с. Городище вул. Шевченка, 74). Всього: 372,913 тонн.
1.4. Доповнити Договір Додатком №2 «Специфікація» в наступній редакції:
1. Торфобрикет 63,7 тонн по ціні 1848,00 грн./ 1 тонну на суму 117717,60 грн.
2. Торфобрикет 309,213 тонн по ціні 1980,00 грн./ 1 тонну на суму 612242,40 грн.
Всього: на суму 729 960,00 грн.
2. Решта умов Договору залишаються без змін.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
22.04.2020 11:40
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
609345750bac43a5b4518a72c636eeba
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Відповідно до п.10.4 Договору на постачання «Твердого палива» (торфобрикет) №1 від 28.02.2020 року та п.п.1 ч.4 ст.36 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року №922-VIII, Сторони дійшли згоди зменшити обсяг закупівлі товару на 164,313 тонни та зменшити суму вартості поставленого за цим договором товару, на суму 325340,40 грн. (Триста двадцять п’ять тисяч триста сорок грн., 40 коп.) у тому числі ПДВ 54223,40 грн. у зв’язку зі зменшенням фактичного обсягу видатків замовника.
1.1. Пункт 1.2 Договору викласти у новій редакції:
Кількість товару за цим договором складає 208,6 тонни.
1.2. Пункт 2.4. Договору викласти у новій редакції:
Сума цього договору становить 404619,60 грн. (Чотириста чотири тисячі шістсот дев’ятнадцять грн., 60 коп.) у тому числі ПДВ 67436 грн. 60 коп.
1.3 Додаток №1 до Договору викласти у новій редакції:
Місце та орієнтовний обсяг поставки товару:
Березнянський опорний ЗЗСО І-ІІІ ст. – 78,6 тонн (смт. Березна вул. Домницька, 18); Покровська ЗОШ І-ІІІ ст. – 35,5 тонн (с. Покровське вул. Сіверська, 46); Сахнівський ЗЗСО І-ІІ ст. – 30 тонн (с. Сахнівка вул. Червона площа, 4); Березнянська ЗОШ І-ІІ ст. – 0 тонн (смт. Березна вул. Петропавлівська, 41); Волосківська ЗОШ І-ІІ ст. – 32,5 тонн (с. Волосківці вул. Першого травня, 36); Городищенська ЗОШ І-ІІ ст. – 32 тонн (с. Городище вул. Шевченка, 74). Всього: 208,6 тонн.
1.4. Викласти Додаток №2 Специфікація в наступній редакції:
1. Торфобрикет 63,7 тонн по ціні 1848,00 грн./ 1 тонну на суму 117717,60 грн.
2. Торфобрикет 144,9 тонн по ціні 1980,00 грн./ 1 тонну на суму 286902,00 грн.
Всього: на суму 404 619,60 грн.
2. Відповідно до п. 4 ч. 4 статті 36 Закону України "Про публічні закупівлі" та пунктом 10.5 Договору № 1 від 28.02.2020 року Сторони дійшли згоди продовжити термін поставки, у зв’язку із затримкою фінансування витрат замовника, що унеможливлює виконання зобов’язань в строки передбачені договором.
2.1. Пункт 4.1 Договору викласти у новій редакції:
Постачальник здійснює поставку Товару Замовнику протягом квітня-липня 2020 року, за письмовою заявкою Замовника. Поставка здійснюється протягом 3-х календарних днів після отримання такої заявки.
2.2. Пункт 9.1 Договору викласти у новій редакції:
Цей договір вступає в силу з дня його підписання та діє: в частині поставки по 31 липня 2020, в частині розрахунків – до їх повного здійснення.
3. Інші умови Договору, не порушені цією Додатковою угодою, залишаються незмінними і Сторони підтверджують по них свої зобов’язання.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
28.05.2020 15:30
Статус:
Опубліковано