• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021: 2015 код 09110000-3 «Тверде паливо» (паливні брикети деревні «Піні-Кей»)

ДК 021: 2015 код 09110000-3 «Тверде паливо» (паливні брикети деревні «Піні-Кей»)

Торги не відбулися

696 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 960.00 UAH
Номер: 2b9da58920ef4868aedb7b8b2f5ed6e9
Внутрішній номер закупівлі: 3036577
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-02-05-001648-c   
Замовник: Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Менської райдержадміністрації
Контактна особа: Аршинник Ольга Олексіївна 380464421975 osvbuh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 696 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 6 960.00 UAH
Період уточнення: 05.02.2019 15:45 - 11.02.2019 12:00
Період прийому пропозицій: 05.02.2019 15:45 - 21.02.2019 12:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021: 2015 код 09110000-3 «Тверде паливо» (паливні брикети деревні «Піні-Кей»)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 174 тонни
Період постачання 01.04.2019 - 30.06.2019
Місце постачання 15600, Україна, Чернігівська область, навчальні заклади відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Менського району Чернігівської області, підпорядковані замовнику На карті