-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021: 2015 код 09110000-3 «Тверде паливо» (паливні брикети деревні «Піні-Кей»)
Тендер Prozorro UA-2019-02-05-001648-c
ДК 021: 2015 код 09110000-3 «Тверде паливо» (паливні брикети деревні «Піні-Кей»)
Торги не відбулися
696 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 960.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 960.00 UAH
Період уточнення:
05.02.2019 15:45 - 11.02.2019 12:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим