• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021: 2015 код 09110000-3 «Тверде паливо» (паливні брикети деревні «Піні-Кей»)

ДК 021: 2015 код 09110000-3 «Тверде паливо» (паливні брикети деревні «Піні-Кей»)

Завершена

252 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 04a8a4c8cad0415ba13b011a71b217a0
Внутрішній номер закупівлі: 2270903
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-07-30-000561-c   
Замовник: Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Менської райдержадміністрації
Контактна особа: Стальниченко Алла Валеріївна 380464421259 osvbuhtender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Терміновість проведення процедури, з метою забезпечення навчальних закладів відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Менської райдержадміністрації паливом постає питання щодо застосування переговорної процедури закупівлі ДК 021:2015 код 09110000-3 «Тверде паливо» (паливні брикети деревні «Піні-Кей»), відповідно до пункту 4 частини 2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі»
Очікувана вартість: 252 000.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021: 2015 код 09110000-3 «Тверде паливо» (паливні брикети деревні «Піні-Кей»)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 84 тонни
Період постачання до 01.10.2018
Місце постачання 15600, Україна, Чернігівська область, навчальні заклади відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Менського району Чернігівської області, підпорядковані замовнику На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Скороход Василь Григорович

Оскарження: 30.07.2018 15:35 - 10.08.2018 00:00
Ціна пропозиції 252 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.07.2018 15:38
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: c33a712bdc36478bbf629c8299982b34
Ідентифікатор договору: UA-2018-07-30-000561-c-a1
Постачальник: ФОП Скороход Василь Григорович
Номер договору: 4/т
Сума договору: 252 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 14.08.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 14.08.2018 10:59
Статус:
Підписаний
pdf
Договір паливні брикети Піні Кей.pdf
p7s
sign.p7s