-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021: 2015 код 09110000-3 «Тверде паливо» (торфобрикет)
Тендер Prozorro UA-2019-02-05-001436-c
ДК 021: 2015 код 09110000-3 «Тверде паливо» (торфобрикет)
Завершена
936 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 360.00 UAH
мін. крок: 1% або 9 360.00 UAH
Номер:
b65f8b74b02448c794718ecb96583b5d
Внутрішній номер закупівлі:
3119259
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-02-05-001436-c
Замовник:
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Менської райдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147463
-
Адреса:
15600, Україна, Чернігівська область, Мена, Героїв АТО,6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Аршинник Ольга Олексіївна 380464421975 osvbuh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
936 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 360.00 UAH
Період уточнення:
05.02.2019 15:08 - 11.02.2019 12:00
Період прийому пропозицій:
05.02.2019 15:08 - 21.02.2019 12:00
Аукціон:
22.02.2019 14:51 - 22.02.2019 15:18
Період кваліфікації:
22.02.2019 15:18 - 01.03.2019 13:04
Період завантаження договору:
22.02.2019 15:18 - 14.03.2019 15:18
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021: 2015 код 09110000-3 «Тверде паливо» (торфобрикет)
Кількість
468 тонни
Період постачання
01.04.2019 - 30.06.2019
Місце постачання
15600, Україна, Чернігівська область, навчальні заклади відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Менського району Чернігівської області, підпорядковані замовнику
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ВУДПРОМ
Оскарження: 22.02.2019 15:18 - 12.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37395329
-
Контактна особа:
Прокопенко Микола Миколайович +380675065545 woodprom.np@gmail.com
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, Святошинська площа 1кв.237
Оскарження: 22.02.2019 15:18 - 12.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
904 176.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
842 380.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.03.2019 13:04
Документи
48
Скарги
0
ФОП Дідовець Віктор Михайлович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2072702792
-
Контактна особа:
Дідовець Віктор Михайлович +380969080049 didovets1992@ukr.net
-
Адреса:
14026, Україна, Чернігівська область, Чернігів, вул Незалежності 62 кв 38
Початкова пропозиція
912 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
842 399.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
12
Скарги
0
ФОП ЗАГОРУЛЬКО ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3355312730
-
Контактна особа:
Деревянко Олександр Миколайович +380969882807 aleksandr.d.n@live.com
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, Чернігів, ВУЛИЦЯ ПЕРШОГО ТРАВНЯ, будинок 161, квартира 56
Початкова пропозиція
924 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
842 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
29
Скарги
0
Контракти
Номер:
7f3508e6ea074ce7b0c86eabca36ecf9
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-05-001436-c-a1
Постачальник:
ТОВ ВУДПРОМ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37395329
-
Контактна особа:
Прокопенко Микола Миколайович +380675065545 woodprom.np@gmail.com
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, Святошинська площа 1кв.237
Номер договору:
1
Сума договору:
842 380.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.03.2019 00:00 - 05.07.2019 00:00
Дата підписання:
14.03.2019 12:00
Статус:
Підписаний