• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021: 2015 код 09110000-3 «Тверде паливо» (торфобрикет)

ДК 021: 2015 код 09110000-3 «Тверде паливо» (торфобрикет)

842 380.00 UAH з ПДВ
Номер: 7f3508e6ea074ce7b0c86eabca36ecf9
Ідентифікатор договору: UA-2019-02-05-001436-c-a1
Постачальник: ТОВ ВУДПРОМ
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Опис: ДК 021: 2015 код 09110000-3 «Тверде паливо» (торфобрикет)
Номер договору: 1
Дата підписання: 14.03.2019 12:00
Період дії договору: 14.03.2019 00:00 - 05.07.2019 00:00
Сума договору: 842 380.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 842 380.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021: 2015 код 09110000-3 «Тверде паливо» (торфобрикет)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 468 тонни
Період постачання 01.04.2019 - 30.06.2019
Місце постачання 15600, Україна, Чернігівська область, навчальні заклади відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Менського району Чернігівської області, підпорядковані замовнику На карті