-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021: 2015 код 09110000-3 «Тверде паливо» (вугілля кам'яне марки ДГ (або еквівалент))
Тендер Prozorro UA-2019-02-05-001984-c
ДК 021: 2015 код 09110000-3 «Тверде паливо» (вугілля кам'яне марки ДГ (або еквівалент))
Завершена
420 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 200.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 200.00 UAH
Номер:
a81a731bdcfe48b4a3897b4221dce142
Внутрішній номер закупівлі:
3119406
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-02-05-001984-c
Замовник:
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Менської райдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147463
-
Адреса:
15600, Україна, Чернігівська область, Мена, Героїв АТО,6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Аршинник Ольга Олексіївна 380464421975 osvbuh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
420 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 200.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
12 600.00 UAH
Період уточнення:
05.02.2019 16:48 - 11.02.2019 12:00
Період прийому пропозицій:
05.02.2019 16:48 - 21.02.2019 12:00
Аукціон:
22.02.2019 13:19 - 22.02.2019 13:46
Період кваліфікації:
22.02.2019 13:46 - 26.02.2019 14:32
Період завантаження договору:
25.02.2019 13:10 - 17.03.2019 13:10
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021: 2015 код 09110000-3 «Тверде паливо» (вугілля кам'яне марки ДГ (або еквівалент))
Кількість
140 тонни
Період постачання
01.04.2019 - 31.05.2019
Місце постачання
15600, Україна, Чернігівська область, навчальні заклади відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Менського району Чернігівської області, підпорядковані замовнику
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СІВЕРПРОМБУД"
Оскарження: 22.02.2019 13:46 - 08.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40224696
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СІВЕРПРОМБУД" +380996285430 stbabko@mail.ru
-
Адреса:
Україна, 17504, Чернігівська обл., місто Прилуки, ВІЙСЬКОВЕ МІСТЕЧКО 12, будинок 154, квартира 15
Оскарження: 22.02.2019 13:46 - 08.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
357 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
280 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
25.02.2019 13:10
Документи
3
Скарги
0
ТОВ АКТИВ-ДНІПРО
Оскарження: 25.02.2019 13:10 - 09.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41523825
-
Контактна особа:
Актив - Дніпро +380987307857 aktiv.dnipro@gmail.com
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Троїцька, будинок 9
Оскарження: 25.02.2019 13:10 - 09.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
331 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
293 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.02.2019 14:32
Документи
23
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНІГІВЕКОРЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41080763
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНІГІВЕКОРЕСУРС" +380974036520 ecores17@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 14021, Чернігівська обл., місто Чернігів, ВУЛИЦЯ КУРСЬКА, будинок 23
Початкова пропозиція
373 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
373 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
15
Скарги
0
Контракти
Номер:
b9c544db62a245a09ea61c20b9ffb2d1
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-05-001984-c-c1
Постачальник:
ТОВ АКТИВ-ДНІПРО
×
-
Код ЄДРПОУ:
41523825
-
Контактна особа:
Актив - Дніпро +380987307857 aktiv.dnipro@gmail.com
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Троїцька, будинок 9
Номер договору:
2
Сума договору:
293 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.03.2019 00:00 - 30.06.2019 00:00
Дата підписання:
15.03.2019 08:30
Статус:
Підписаний