-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021: 2015 код 09110000-3 «Тверде паливо» (вугілля кам'яне марки ДГ (або еквівалент))
Тендер Prozorro UA-2019-02-05-001984-c
ДК 021: 2015 код 09110000-3 «Тверде паливо» (вугілля кам'яне марки ДГ (або еквівалент))
Завершена
420 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 200.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 200.00 UAH
Період оскарження:
05.02.2019 16:48 - 17.02.2019 00:00
Нічого не знайдено.