• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021: 2015 код 09110000-3 «Тверде паливо» (вугілля кам'яне марки ДГ (або еквівалент))

ДК 021: 2015 код 09110000-3 «Тверде паливо» (вугілля кам'яне марки ДГ (або еквівалент))

293 500.00 UAH з ПДВ
Номер: b9c544db62a245a09ea61c20b9ffb2d1
Ідентифікатор договору: UA-2019-02-05-001984-c-c1
Постачальник: ТОВ АКТИВ-ДНІПРО
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Опис: ДК 021: 2015 код 09110000-3 «Тверде паливо» (вугілля кам'яне марки ДГ (або еквівалент))
Номер договору: 2
Дата підписання: 15.03.2019 08:30
Період дії договору: 15.03.2019 00:00 - 30.06.2019 00:00
Сума договору: 293 500.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 293 500.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021: 2015 код 09110000-3 «Тверде паливо» (вугілля кам'яне марки ДГ (або еквівалент))
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 140 тонни
Період постачання 01.04.2019 - 31.05.2019
Місце постачання 15600, Україна, Чернігівська область, навчальні заклади відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Менського району Чернігівської області, підпорядковані замовнику На карті