-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021: 2015 код 09110000-3 «Тверде паливо» (паливні брикети деревні «Піні-Кей»)
Тендер Prozorro UA-2019-03-20-000647-c
ДК 021: 2015 код 09110000-3 «Тверде паливо» (паливні брикети деревні «Піні-Кей»)
Завершена
696 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 960.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 960.00 UAH
Номер:
9c0f857cb1b543bf9ade1fabd323f1cb
Внутрішній номер закупівлі:
3277229
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-03-20-000647-c
Замовник:
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Менської райдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147463
-
Адреса:
15600, Україна, Чернігівська область, Мена, Героїв АТО,6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Аршинник Ольга Олексіївна 380464421975 osvbuh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
696 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 960.00 UAH
Період уточнення:
20.03.2019 12:17 - 25.03.2019 14:00
Період прийому пропозицій:
20.03.2019 12:17 - 04.04.2019 15:00
Аукціон:
05.04.2019 11:43 - 05.04.2019 12:16
Період кваліфікації:
05.04.2019 12:16 - 11.04.2019 14:45
Період завантаження договору:
05.04.2019 12:16 - 25.04.2019 12:16
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021: 2015 код 09110000-3 «Тверде паливо» (паливні брикети деревні «Піні-Кей»)
Кількість
174 тонни
Період постачання
01.05.2019 - 30.06.2019
Місце постачання
15600, Україна, Чернігівська область, Навчальні заклади відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Менського району Чернігівської області, підпорядковані замовнику
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Ковальчук Євген Володимирович
Оскарження: 05.04.2019 12:16 - 22.04.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3172208897
-
Контактна особа:
Ковальчук Євген 380966855908, 380966855908 paluvo.antrac@gmail.com
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, Барський район, с. Шпирки, вул. центральна, будинок 49
Оскарження: 05.04.2019 12:16 - 22.04.2019 00:00
Початкова пропозиція
623 790.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
616 830.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.04.2019 14:45
Документи
40
Скарги
0
ТОВ "ЕКОБІОФУЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42359649
-
Контактна особа:
ТОВ ЕКОБІОФУЛ +380955314916 ekobiofyl@ukr.net
-
Адреса:
34546, Україна, Рівненська область, Сарненський район, село Клесів, ВУЛИЦЯ ЧЕРВОНОАРМІЙСЬКА, будинок 100Б
Початкова пропозиція
678 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
619 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
34
Скарги
0
ПАЦЮК ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2624012654
-
Контактна особа:
Наталія +380963412784 kplt@i.ua
-
Адреса:
16200, Україна, Чернігівська область, Короп, Заводська 76
Початкова пропозиція
687 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
620 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
22
Скарги
0
ФОП "БУБНОВ ТАРАС ДМИТРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3031802616
-
Контактна особа:
фОП Бубнов +380671219243 wszaq@ukr.net
-
Адреса:
34500, Україна, Рівненська область, Сарненський район, місто Сарни, ВУЛИЦЯ Я. МУДРОГО, будинок 5, квартира 44
Початкова пропозиція
696 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
659 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
41c9b7a07d2d484cb18088bd2649e06f
Ідентифікатор договору:
UA-2019-03-20-000647-c-a1
Постачальник:
ФОП Ковальчук Євген Володимирович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3172208897
-
Контактна особа:
Ковальчук Євген 380966855908, 380966855908 paluvo.antrac@gmail.com
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, Барський район, с. Шпирки, вул. центральна, будинок 49
Номер договору:
4
Сума договору:
498 427.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.04.2019 00:00 - 31.08.2019 00:00
Дата підписання:
23.04.2019 11:00
Статус:
Виконаний