• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021: 2015 код 09110000-3 «Тверде паливо» (паливні брикети деревні «Піні-Кей»)

ДК 021: 2015 код 09110000-3 «Тверде паливо» (паливні брикети деревні «Піні-Кей»)

498 427.00 UAH без ПДВ
Номер: 41c9b7a07d2d484cb18088bd2649e06f
Ідентифікатор договору: UA-2019-03-20-000647-c-a1
Замовник: Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Менської райдержадміністрації
Постачальник: ФОП Ковальчук Євген Володимирович
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Опис: ДК 021: 2015 код 09110000-3 «Тверде паливо» (паливні брикети деревні «Піні-Кей»)
Номер договору: 4
Дата підписання: 23.04.2019 11:00
Період дії договору: 23.04.2019 00:00 - 31.08.2019 00:00
Сума договору: 498 427.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 498 427.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021: 2015 код 09110000-3 «Тверде паливо» (паливні брикети деревні «Піні-Кей»)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 132 тонни
Період постачання 01.05.2019 - 30.06.2019
Місце постачання 15600, Україна, Чернігівська область, Навчальні заклади відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Менського району Чернігівської області, підпорядковані замовнику На карті

Внесені зміни

    Номер: 93500b7bfbea4b5f8ccdb7c5d4e1d8b0
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: На підставі листа - повідомлення, керуючись пунктом 4 частини 4 статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі» та пунктом 10.1 Договору від 23.04.2019 року № 4 Сторони домовились продовжити термін поставки, у зв’язку із виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють виконання зобов’язань в строки передбачені договором, та внести зміни до Договору, а саме: 1. Пункт 4.1 та 9.1 Договору викласти у новій редакції: 4.1. Постачальник здійснює поставку Товару Замовнику протягом липня 2019 року, за письмовою заявкою Замовника. Поставка здійснюється протягом 3-х календарних днів після отримання такої заявки. Товар повинен бути герметично упакований по 10 кг., пошкодженні упаковки прийматись не будуть. 9.1. Цей договір вступає в силу з дня його підписання та діє: в частині поставки по 31 липня 2019, в частині розрахунків - до їх повного здійснення.
    Номер додаткової угоди: 4
    Дата внесення змін до договору: 29.06.2019 09:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угола №1 паливні брикети.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 3fac5f3782554ceda8c8448179c615d1
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Сторони, в звязку із коливанням ціни на паливні брикети деревні "Піні-Кей" на ринку, керуючись пунктом 4 частини 4 статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі» та пунктом 10.4 Договору від 23.04.2019 року № 4, домовились підвищити на 10% ціну за одиницю товару, за умови, що зазначена зміна не приведе до збільшення суми зазначеної в Договорі та уклали цю додаткову угоду до Договору а саме: 1. Пункт 1.2 та 2.7 Договору викласти у новій редакції: 1.2. Кількість товару за цим договором складає: 162,363 тонн 2.7.Ціна на одиницю товару з урахуванням ПДВ, всіх податків, зборів та транспортних послуг складає 3899,50 грн. за 1 т. 2. Додаток №1 до Договору викласти у новій редакції: Місце та орієнтовний обсяг поставки товару: Березнянський опорний ЗЗСО І-ІІІ ст.- 40 тон (смт. Березне, вул. Домницька, 18) 35км. до м.Мени; Покровська ЗОШ І-ІІІ ст.-40 тон (с. Покровське вул. Сіверська, 46) 10 км. до м.Мена; Березнянська ЗОШ І-ІІ ст.- 30 тон (смт. Березне, вул. Петропавлівська, 41) 35 км до м.Мена; Волосківська ЗОШ І-ІІ ст.- 12 тон (с. Волосківці вул. Першого травня, 36) 13 км. до м.Мена; Городищенська ЗОШ І-ІІ ст.-0 тон. (с.Городище вул. Шевченка, 74) 24 км.до м.Мена; Степанівський МНВК- 40,363 тон (с. Степанівка вул. Шкільна, 18) 18 км. до м.Мена. Всього: 162,363 тони. 3. Доповнити Договір додатком №2 Специфікація в наступній редакції: 1 Паливні брикети деревні «Піні-Кей» 46 тон по ціні 3545 грн. на суму 163070 грн. 2 Паливні брикети деревні «Піні-Кей» 116,363 тон по ціні 3899,50 грн. на суму 453760 грн. Всього: 162,363 тон на суму 616830 грн.
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 29.07.2019 08:30
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода№2 паливні брикети.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 6aa8370180b641dead0d96fa75ed2c3d
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Сторони на підставі листа - повідомлення, керуючись пунктом 4 частини 4 статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі» та пунктом 10.1 Договору від 23.04.2019 року № 4, домовились продовжити термін поставки, у зв’язку із виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють виконання зобов’язань в строки передбачені договором, при цьому ціна за одиницю товару не може бути збільшена та внести зміни до Договору, а саме: 2. Пункт 4.1 та 9.1 Договору викласти у новій редакції: 4.1. Постачальник здійснює поставку Товару Замовнику протягом серпня 2019 року, за письмовою заявкою Замовника. Поставка здійснюється протягом 3-х календарних днів після отримання такої заявки. Товар повинен бути герметично упакований по 10 кг., пошкодженні упаковки прийматись не будуть. 9.1. Цей договір вступає в силу з дня його підписання та діє: в частині поставки по 31 серпня 2019, в частині розрахунків - до їх повного здійснення.
    Номер додаткової угоди: 3
    Дата внесення змін до договору: 31.07.2019 09:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода 3 Палети Піні-Кей.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
    Номер: ce544d3aaf4245df905c48b66c4e6d72
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Відповідно до п. 10.4 Договору на постачання «Тверде паливо» (паливні брикети деревні «Піні- Кей») №4 від 23.04.2019 року та п.п.1 ч.4 ст.36 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року №922-VIII Сторони дійшли згоди зменшити обсяг закупівлі товару на 30, 363 тонни та зменшити суму вартості поставленого за цим договором товару на суму 118 403,00 (сто вісімнадцять тисяч чотириста три гривні 00 копійок) 2.Пункт 1.2 Договору викласти у новій редакції: 1.2. Кількість товару за цим договором складає 132 тонни. 3. Пункт 2.4. Договору викласти у новій редакції: 2.4. Сума цього договору становить 498 427,00 грн. Без ПДВ (Чотириста дев’яносто вісім тисяч чотириста двадцять сім гривень 00 копійок Без ПДВ.) 4. Додаток № 1 до Договору викласти у новій редакції: Місце та орієнтовний обсяг поставки товару: Березнянський опорний ЗЗСО І-ІІІ ст.- 44 тон (смт. Березне, вул. Домницька, 18) 35км. до м.Мени; Покровська ЗОШ І-ІІІ ст.-32 тон (с. Покровське вул. Сіверська, 46) 10 км. до м.Мена; Сахнівська ЗОШ І-ІІ ст.-12 тон (с. Сахнівка вул. Червона площа, 4) 43 км. до м.Мена; Березнянська ЗОШ І-ІІ ст.- 20 тон (смт. Березне, вул. Петропавлівська, 41) 35 км до м.Мена; Волосківська ЗОШ І-ІІ ст.- 12 тон (с. Волосківці вул. Першого травня, 36) 13 км. до м.Мена; Городищенська ЗОШ І-ІІ ст.-0 тон (с.Городище вул. Шевченка, 74) 24 км.до м.Мена; Степанівський МНВК- 12 тон (с. Степанівка вул. Шкільна, 18) 18 км. до м.Мена. Всього: 132 тонни. 5. Викласти додаток №2 Специфікація в наступній редакції: 1 Паливні брикети деревні «Піні-Кей» 46 тон по ціні 3545 грн. на суму 163070 грн. 2 Паливні брикети деревні «Піні-Кей» 86 тон по ціні 3899,50 грн. на суму 335357 грн. Всього: 132 тон на суму 498427 грн.
    Номер додаткової угоди: 4
    Дата внесення змін до договору: 31.08.2019 10:40
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода №4 паливні брикети.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s