-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Паливні брикети- ID: UA-2020-03-12-000898-c
- Дата створення : 12.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4628790
Відділ освіти Білоцерківської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143643ДК 021:2015: 03417000-6 Деревинна тріскаЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Паливні дрова- ID: UA-2020-03-12-000882-c
- Дата створення : 12.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4628718
Відділ освіти Білоцерківської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143643ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Паливні дрова- ID: UA-2019-10-11-000362-a
- Дата створення : 11.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3882813
Відділ освіти Білоцерківської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143643ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Паливні брикети- ID: UA-2019-10-08-001299-a
- Дата створення : 08.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3868023
Відділ освіти Білоцерківської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143643ДК 021:2015: 03417000-6 Деревинна тріскаЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Паливні дрова- ID: UA-2019-09-06-000472-b
- Дата створення : 06.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3752906
Відділ освіти Білоцерківської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143643ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Паливні дрова- ID: UA-2019-08-20-001716-c
- Дата створення : 20.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3699264
Відділ освіти Білоцерківської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143643ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
паливні брикети- ID: UA-2019-02-20-000574-a
- Дата створення : 20.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3032151
Відділ освіти Білоцерківської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143643ДК 021:2015: 03417000-6 Деревинна тріскаЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Дрова паливні- ID: UA-2018-05-03-001175-b
- Дата створення : 03.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2094738
Відділ освіти Білоцерківської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143643ДК 021:2015: 03413000-8 Паливна деревинаЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Паливні брикети- ID: UA-2018-05-03-000692-c
- Дата створення : 03.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2072617
Відділ освіти Білоцерківської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143643ДК 021:2015: 03417000-6 Деревинна тріскаЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливні брикети дубові- ID: UA-2017-09-13-001543-c
- Дата створення : 26.09.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1172675
Відділ освіти Білоцерківської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143643ДК 021:2015: 03417000-6 Деревинна тріскаЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливні дрова твердих порід- ID: UA-2017-08-16-001348-a
- Дата створення : 08.09.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1124404
Відділ освіти Білоцерківської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143643ДК 021:2015: 03413000-8 Паливна деревинаЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Паливні брикети дубові "RUF"- ID: UA-2017-08-10-000656-c
- Дата створення : 10.08.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1090792
Відділ освіти Білоцерківської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143643ДК 021:2015: 03417000-6 Деревинна тріскаТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливні брикети дубові- ID: UA-2017-07-27-000478-b
- Дата створення : 09.08.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1046340
Відділ освіти Білоцерківської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143643ДК 021:2015: 03417000-6 Деревинна тріскаЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Паливні брикети дубові "RUF"- ID: UA-2017-06-29-000293-a
- Дата створення : 29.06.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1038817
Відділ освіти Білоцерківської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143643ДК 021:2015: 03417000-6 Деревинна тріскаТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Дрова паливні- ID: UA-2017-06-29-000256-c
- Дата створення : 29.06.17
- Внутрішній номер закупівлі: 987340
Відділ освіти Білоцерківської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143643ДК 021:2015: 03413000-8 Паливна деревинаТорги не відбулисяТорги не відбулися -